Bluerank z 9 nominacjami do European Search Awards 2017!

Bluerank z 9 nominacjami do European Search Awards 2017!

Opublikowany

To największy sukces w historii Bluerank związany z rekordową liczbą nominacji. Łódzka agencja marketingu online w tym roku ma szansę na aż 9 nagród w prestiżowym międzynarodowym konkursie European Search Awards, który można porównać do Oskarów branży internetowej. W tym roku uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 27 kwietnia w Krakowie.

European Search Awards to międzynarodowy konkurs nagradzający najlepsze kampanie marketingu online organizowany nieprzerwanie od 2012 roku. W jury zasiadają światowi eksperci branży SEM, którzy co roku przyznają nagrody najlepszym kampaniom i zespołom w zakresie SEO, PPC, Digital, Content Marketingu i innowacyjnych produktów. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 29 kategoriach. W konkursie zostało nominowanych 114 agencji z całej Europy. Wśród nich jest 9 agencji z Polski, które zdobyły łącznie 20 nominacji. Najwięcej, bo aż 9 przyznano Bluerank.
Bluerank ma już 2 statuetki zdobyte w konkursie European Search Awards – jedną za kampanię dla marki Mitsubishi, drugą za działania realizowane dla Leroy Merlin. W tym roku agencja uzyskała aż 9 nominacji. O miano najlepszych kampanii marketingu online w swoich kategoriach będą walczyć te realizowane dla marek: Jean Louis David, Kazar, Loopmasters, Rainbow. Oprócz tego w konkursie został nominowany innowacyjny produkt Bluerank, gromadzący w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dane związane z SEO, również sama agencja będzie walczyć z 10 innymi o tytuł Best Large Integrated Search Agency.
Wszystkie nominacje Bluerank znajdują się tutaj:
  1. BEST USE OF SEARCH - TRAVEL / LEISURE Bluerank & Rainbow - Numbers Not Assumptions - Data Driven Success
  2. BEST LOCAL CAMPAIGN Bluerank & Rainbow - Numbers Not Assumptions - Data Driven Success
  3. BEST MOBILE CAMPAIGN Bluerank & Kazar - Mobile that’s in vogue
  4. BEST PAN EUROPEAN CAMPAIGN Bluerank & Loopmasters.com - How to take the next level of PPC efficiency through foreign expansion
  5. BEST USE OF CONTENT MARKETING Bluerank & Jean Louis David - Bespoke content
  6. INNOVATION – CAMPAIGN Bluerank & Rainbow - Numbers Not Assumptions - Data Driven Success
  7. INNOVATION – SOFTWARE Bluerank - SEO Dashboard - all the SEO data in one place
  8. BEST SEO SOFTWARE SUITE Bluerank - SEO Dashboard - all the SEO data in one place
  9. BEST LARGE INTEGRATED SEARCH AGENCY Bluerank - Success can be optimized
To nie jedyny sukces Bluerank na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Ostatnio firma została uznana przez Google za najlepszą agencję w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) oraz otrzymała nagrodę za kampanię dla marki SMYK w konkursie Google Premier Partner Awards 2016.
Więcej nominacji na temat konkursu oraz pozostałych nominowanych można znaleźć na stronie http://www.europeansearchawards.com/shortlist
European_Search_Awards_2017.jpeg

Lista nominowanych agencji z Polski dostępna jest tutaj:

Silesia SEM - Właśnie została opublikowana shortlista... | Facebook

Właśnie została opublikowana shortlista nominacji do nagród European Search Awards. Ogromne gratulacje dla wielu polskich agencji i zespołów będących na...

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

European_Search_Awards_2017.jpeg

grafika | 96,6 KB

Pobierz
EuropeanSearchAwards2017.jpg

grafika | 82,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Bluerank z 6 nominacjami do Oskarów branży internetowej

temu

Agencja Bluerank po raz kolejny wyróżniona za granicą. Tym razem otrzymała aż 6 nominacji w ważnym i prestiżowym konkursie European Search Awards, nagradzającym najlepsze kampanie marketingu online. O tym, czy Bluerank powtórzy swój wielki sukces z 2014 roku, kiedy to otrzymał statuetkę za kampanię dla marki Mitsubishi, przekonamy się 4 maja. 
Bluerank z 6 nominacjami do Premier Partner Performance Awards 2016

temu

Agencja Bluerank po raz kolejny nominowana w międzynarodowym konkursie. Tym razem to Google rozdaje nagrody za najlepsze kampanie marketingu online. Gigant z Mountain View właśnie ogłosił listę nominowanych agencji, które zawalczą o Premier Partner Performance Awards 2016 w 8 kategoriach. Bluerank jest jedyną agencją w całym konkursie, która zdobyła rekordową liczbę 6 nominacji. Uroczysta gala Google Partners Accelerate 2016 odbędzie się 5 grudnia br. w Dublinie. 
Bluerank najlepszy w Europie!

temu

Bluerank znowu triumfuje. Jako jedyna polska agencja otrzymała Oskara branży internetowej - statuetkę European Search Awards. Tym razem najlepsza okazała się kampania content marketingowa realizowana dla Leroy Merlin. Nagrodę odebrał Maciej Gałecki, CEO Bluerank, podczas uroczystej gali w Paryżu. 
Bluerank najlepszy według Google

temu

Wczoraj w Dublinie Google nagrodził najlepszych z najlepszych. 145 agencji z 32 krajów walczyło o 8 nagród. Aż dwie statuetki przyjadą do Łodzi. W kategorii Display Performance Award najlepsza okazała się kampania Bluerank realizowana dla marki Smyk. Agencja została też nagrodzona w najbardziej prestiżowej kategorii konkursu - Oustanding Premier Partner Award. Statuetki w Dublinie odebrali CEO Bluerank Maciej Gałecki oraz dyrektor zarządzający Zbigniew Nowicki.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.