Bluerank z 9 nominacjami do European Search Awards 2017!

Bluerank z 9 nominacjami do European Search Awards 2017!

Opublikowany

To największy sukces w historii Bluerank związany z rekordową liczbą nominacji. Łódzka agencja marketingu online w tym roku ma szansę na aż 9 nagród w prestiżowym międzynarodowym konkursie European Search Awards, który można porównać do Oskarów branży internetowej. W tym roku uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 27 kwietnia w Krakowie.

European Search Awards to międzynarodowy konkurs nagradzający najlepsze kampanie marketingu online organizowany nieprzerwanie od 2012 roku. W jury zasiadają światowi eksperci branży SEM, którzy co roku przyznają nagrody najlepszym kampaniom i zespołom w zakresie SEO, PPC, Digital, Content Marketingu i innowacyjnych produktów. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 29 kategoriach. W konkursie zostało nominowanych 114 agencji z całej Europy. Wśród nich jest 9 agencji z Polski, które zdobyły łącznie 20 nominacji. Najwięcej, bo aż 9 przyznano Bluerank.
Bluerank ma już 2 statuetki zdobyte w konkursie European Search Awards – jedną za kampanię dla marki Mitsubishi, drugą za działania realizowane dla Leroy Merlin. W tym roku agencja uzyskała aż 9 nominacji. O miano najlepszych kampanii marketingu online w swoich kategoriach będą walczyć te realizowane dla marek: Jean Louis David, Kazar, Loopmasters, Rainbow. Oprócz tego w konkursie został nominowany innowacyjny produkt Bluerank, gromadzący w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dane związane z SEO, również sama agencja będzie walczyć z 10 innymi o tytuł Best Large Integrated Search Agency.
Wszystkie nominacje Bluerank znajdują się tutaj:
  1. BEST USE OF SEARCH - TRAVEL / LEISURE Bluerank & Rainbow - Numbers Not Assumptions - Data Driven Success
  2. BEST LOCAL CAMPAIGN Bluerank & Rainbow - Numbers Not Assumptions - Data Driven Success
  3. BEST MOBILE CAMPAIGN Bluerank & Kazar - Mobile that’s in vogue
  4. BEST PAN EUROPEAN CAMPAIGN Bluerank & Loopmasters.com - How to take the next level of PPC efficiency through foreign expansion
  5. BEST USE OF CONTENT MARKETING Bluerank & Jean Louis David - Bespoke content
  6. INNOVATION – CAMPAIGN Bluerank & Rainbow - Numbers Not Assumptions - Data Driven Success
  7. INNOVATION – SOFTWARE Bluerank - SEO Dashboard - all the SEO data in one place
  8. BEST SEO SOFTWARE SUITE Bluerank - SEO Dashboard - all the SEO data in one place
  9. BEST LARGE INTEGRATED SEARCH AGENCY Bluerank - Success can be optimized
To nie jedyny sukces Bluerank na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Ostatnio firma została uznana przez Google za najlepszą agencję w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) oraz otrzymała nagrodę za kampanię dla marki SMYK w konkursie Google Premier Partner Awards 2016.
Więcej nominacji na temat konkursu oraz pozostałych nominowanych można znaleźć na stronie http://www.europeansearchawards.com/shortlist
European_Search_Awards_2017.jpeg

Lista nominowanych agencji z Polski dostępna jest tutaj:

Silesia SEM - Właśnie została opublikowana shortlista... | Facebook

Właśnie została opublikowana shortlista nominacji do nagród European Search Awards. Ogromne gratulacje dla wielu polskich agencji i zespołów będących na...

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

European_Search_Awards_2017.jpeg

grafika | 96,6 KB

Pobierz
EuropeanSearchAwards2017.jpg

grafika | 82,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Bluerank z 6 nominacjami do Oskarów branży internetowej

temu

Agencja Bluerank po raz kolejny wyróżniona za granicą. Tym razem otrzymała aż 6 nominacji w ważnym i prestiżowym konkursie European Search Awards, nagradzającym najlepsze kampanie marketingu online. O tym, czy Bluerank powtórzy swój wielki sukces z 2014 roku, kiedy to otrzymał statuetkę za kampanię dla marki Mitsubishi, przekonamy się 4 maja. 
Bluerank z 6 nominacjami do Premier Partner Performance Awards 2016

temu

Agencja Bluerank po raz kolejny nominowana w międzynarodowym konkursie. Tym razem to Google rozdaje nagrody za najlepsze kampanie marketingu online. Gigant z Mountain View właśnie ogłosił listę nominowanych agencji, które zawalczą o Premier Partner Performance Awards 2016 w 8 kategoriach. Bluerank jest jedyną agencją w całym konkursie, która zdobyła rekordową liczbę 6 nominacji. Uroczysta gala Google Partners Accelerate 2016 odbędzie się 5 grudnia br. w Dublinie. 
Bluerank najlepszy w Europie!

temu

Bluerank znowu triumfuje. Jako jedyna polska agencja otrzymała Oskara branży internetowej - statuetkę European Search Awards. Tym razem najlepsza okazała się kampania content marketingowa realizowana dla Leroy Merlin. Nagrodę odebrał Maciej Gałecki, CEO Bluerank, podczas uroczystej gali w Paryżu. 
Bluerank najlepszy według Google

temu

Wczoraj w Dublinie Google nagrodził najlepszych z najlepszych. 145 agencji z 32 krajów walczyło o 8 nagród. Aż dwie statuetki przyjadą do Łodzi. W kategorii Display Performance Award najlepsza okazała się kampania Bluerank realizowana dla marki Smyk. Agencja została też nagrodzona w najbardziej prestiżowej kategorii konkursu - Oustanding Premier Partner Award. Statuetki w Dublinie odebrali CEO Bluerank Maciej Gałecki oraz dyrektor zarządzający Zbigniew Nowicki.

Bluerank with 9 nominations for European Search Awards 2017!

It is the greatest success in the Bluerank history, related to the record number of nominations. This year, the Lodz online marketing agency has a chance to receive as many as 9 awards in the prestigious international competition European Search Awards, which can be compared to the Oscars of the Internet industry. This year, the European Search Awards Giving Gala will be held on 27 April in Cracow.