Hitspot Media z nominacją w konkursie Golden Arrow 2017
Hitspot Media z nominacją w konkursie Golden Arrow 2017

Hitspot Media z nominacją w konkursie Golden Arrow 2017

Opublikowany

Hitspot Media, nowa marka Bluerank dedykowana działaniom personalizacyjnym i data-driven marketingu, z kolejną nominacją. Wraz z Mitsubishi Motors Polska ma szansę zdobyć nagrodę za najlepszą kampanię w kategorii Digital Marketing – innowacja internetowa w konkursie Golden Arrow 2017.

Golden Arrow to konkurs, organizowany od 2006 roku przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu i VFP Communications, którego celem jest promowanie efektywnych kampanii marketingowych. W jury zasiadają najlepsi eksperci marketingu w Polsce. W tym roku w gronie nominowanych znalazło się 88 kampanii, a nagrody zostaną przyznane w 26 kategoriach.
W kategorii Digital marketing – innowacja internetowa o zwycięstwo walczy Hitspot Media, marka Bluerank realizująca kampanie personalizacyjne wraz z kampanią dla marki Mitsubishi Motors Polska. W wyniku jej realizacji Mitsubishi zwiększyło sprzedaż samochodów poprzez efektywniejsze wykorzystanie kanałów komunikacji on-line z potencjalnym klientem.

Cieszymy się, że realizowana przez nas kampania dla Mitsubishi Motors Polska jest doceniana nie tylko w kategoriach efektywności, ale również innowacyjności rozwiązań. Uważamy że zastosowane tu mechaniki Data-driven marketingu i personalizacji będące obecnie awangardą, w przyszłości staną się podstawą efektywnej komunikacji online.

mówi Jacek Tkaczuk, Chief Executive Officer w Hitspot Media.

To kolejna nominacja Hitspot Media za kampanię dla marki Mitsubishi. Wcześniej ta sama kampania otrzymała srebro w konkursie MIXX Awards Europe 2017 w kategorii Programmatic Advertising.
Wyniki konkursu poznamy podczas gali 22 czerwca 2017 r. w Warszawie.
Pełna lista nominowanych w konkursie Golden Arrow 2017 znajduje się tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.