Bluerank został Gazelą Biznesu 2014

Bluerank został Gazelą Biznesu 2014

Opublikowany

Agencja Bluerank, która była zgłoszona do rankingu po raz pierwszy, spełniła wszystkie wymagane kryteria i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Ranking Gazele Biznesu od 2000 roku skupia firmy małej lub średniej wielkości, które dobrze radzą sobie na rynku mimo rosnącej konkurencji i wymagań. Organizator konkursu, „Puls Biznesu” co roku publikuje ranking w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, dołączanego do grudniowego wydania „Pulsu Biznesu”. W roku 2013 nagrodzonych zostało w sumie 4272 przedsiębiorców, statuetkę otrzymało 269 firm z Łodzi i województwa łódzkiego. 

W każdej edycji rankingu bada się wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata jej działalności. W XV edycji rankingu Gazele Biznesu 2014 pod uwagę brano kryteria spełnione w latach 2011-2013, do których należało między innymi: rozpoczęcie działalności przed rokiem 2011 i prowadzenie jej do dziś, wzrost przychodów ze sprzedaży, brak strat, przychody ze sprzedaży w roku bazowym mieszczące się w przedziale między 3 a 200 mln złotych. W rankingu nie mogą brać udziału firmy oferujące usługi finansowe i powiązane z nimi, takie jak: banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy faktoringowe, firmy leasingowe i firmy windykacyjne. 

Cieszy mnie, że ranking Gazele Biznesu skupia się na małych i średnich przedsiębiorstwach, które dzięki temu zostają zauważone i zyskują uznanie dla prowadzonej działalności, co niewątpliwie motywuje je do jeszcze większego zaangażowania i uzyskiwania lepszych wyników w przyszłości. Zawsze przyjemnie jest być docenionym jako dynamiczna i dobrze radząca sobie na rynku firma. Upór, konsekwencja w działaniu i pracowitość jak widać na przykładzie Bluerank, zwykle mają odzwierciedlenie w mniejszym lub większym sukcesie rynkowym przedsiębiorstwa – mówi dyrektor zarządzający Bluerank, Zbigniew Nowicki. 

Firmy zostaną nagrodzone statuetkami i dyplomami podczas uroczystych gal, które będą organizowane przez „Puls Biznesu” od stycznia do marca w 12 miastach Polski. Gala, podczas której Bluerank odbierze swoją nagrodę, będzie miała miejsce 14 stycznia 2015 roku w Hotelu Andel’s w Łodzi.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.