Bluerank Gazelą Biznesu 2017
Kopiuj tekst

Bluerank Gazelą Biznesu 2017

Bluerank czwarty raz z rzędu znalazł się wśród polskich Gazel Biznesu, czyli najprężniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Według rankingu został liderem branży nowych technologii w województwie łódzkim.

„Pełnoletnia” – 18. edycja rankingu przedstawia listę tych polskich firm, które w ostatnich trzech, pełnych latach kalendarzowych powiększyły przychody bez ponoszenia strat. Jest ich ponad 4 tys., czyli przedsiębiorstw - Gazel, które nabierają ogromnej prędkości rozwijając się, poszerzając wachlarz usług i zwiększając zatrudnienie. Dynamika rozwoju segmentu MŚP odzwierciedla stan polskiej gospodarki, wskazuje trendy i jest świadectwem zmian. Od kilku edycji zauważalny jest wzrost liczby Gazel, które zajmują się nowymi technologami oraz oferowaniem usług i towarów wykorzystując internet.
Ranking opracowała grupa wydawnicza Bonnier Business Polska i należący do niej dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. Udział w Gazelach Biznesu, w przeciwieństwie do wielu zestawień o podobnym profilu, jest bezpłatny, a firmy sprawdzane są według jawnych i obiektywnych kryteriów przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Weryfikacji poddawane są i te firmy, które uzyskały już tytuł w poprzednich latach. Wśród wyznaczników, które decydują o tym, czy firma zasłużyła na miano Gazeli 2017, były m.in. wyniki osiągnięte w okresie 2014 – 2016.


To nasza czwarta Gazela, która, podobnie jak każda poprzedniczka, przynosi nam dużo satysfakcji i potwierdza zachowanie dużej prędkości rozwoju Bluerank. Gazele otrzymujemy każdego roku, od momentu, kiedy tylko firma zaczęła spełniać kryteria rankingu i co ważne – od czterech lat zajmujemy w tym prestiżowym zestawieniu coraz wyższą pozycję.

Maciej Gałecki, CEO, Bluerank

Bluerank odnotował 85% wzrost przychodów w okresie, który analizowano na potrzeby rankingu. Firma zajęła 19. miejsce w województwie łódzkim i jest liderem branży nowych technologii w tym obszarze Polski.
Fotogaleria z łódzkiej gali Gazele Biznesu
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.