Bluerank i Yamaha nabierają prędkości w Google

Bluerank i Yamaha nabierają prędkości w Google

Opublikowany

Kampanie w Internecie są w stanie skutecznie zwiększać konwersję w sklepach stacjonarnych. Dotyczy to mocno branży motoryzacyjnej. 

Bardzo wielu klientów zanim zdecyduje się na zakup motocykla czy skutera, szuka najlepszego modelu właśnie w Internecie. Dlatego Yamaha Motor Polska zdecydowała się zwiększyć widoczność swoich produktów w Google i zaufać w tej kwestii specjalistom od kampanii SEM – agencji Bluerank.
 
W ramach prowadzonych działań promowane będą kluczowe segmenty i produkty marki za pomocą kampanii Paid Search. Głównym założeniem dla kampanii jest wsparcie sprzedaży w sklepach stacjonarnych marki. W ramach kampanii reklamowej chcemy również informować o możliwości umówienia się przez Internet na jazdę próbną wybranym modelem w wybranym salonie. To na pewno kusząca opcja dla wszystkich fanów motoryzacji  i dwóch kółek” – mówi Joanna Kazanecka, Marketing & PR Manager w Yamaha Motor Polska.

Bluerank ma duże doświadczenie z projektami motoryzacyjnymi. Do tej pory współpracuje m.in. z Mitsubishi, Inter Cars i Feu Vert.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

150819_Wsp__praca_Yamaha_Bluerank.docx

docx | 58,7 KB

Pobierz
Yamaha_01.png

grafika | 883 KB

Pobierz

Jak zwiększyć o 400% ruch w serwisie ogłoszeniowym?

Agencja Bluerank od 6 lat realizuje projekt SEO dla markt.de. Dzięki długofalowej współpracy serwis obecnie znajduje się w TOP3 największych niemieckich portali ogłoszeniowych. Kluczem do sukcesu okazała się dobrze zaplanowana kampania SEO i zapewnienie klientowi szkoleń z tego zakresu, dzięki temu markt.de zbudował kompetentny dział SEO oparty na doradztwie agencji.