Blueffect – konferencja Bluerank w siedzibie Google

Blueffect – konferencja Bluerank w siedzibie Google

Opublikowany

Bluerank jest organizatorem siódmej konferencji Blueffect, która, podobnie jak w ubiegłych latach, odbędzie się w warszawskiej siedzibie Google. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w dyskusji na temat wiodących trendów digital marketingu i wykorzystaniu technologii przez współczesnych marketerów.

Wydarzenie ma formułę jednodniowej konferencji, które prezentuje nie tylko poglądy ekspertów, ale i pozwala na prowadzenie otwartej dyskusji przez wszystkich jego uczestników. Tegoroczny Blueffect będzie poświęcony  tematowi: "Człowiek w centrum marketingu. Content i technologia głównymi narzędziami marketera, w zgodzie z RODO".
Wystąpienia prelegentów poruszą wiele zagadnień z obszarów digital marketingu, w tym m.in.: big data, analityki internetowej, sztucznej inteligencji, personalizacji, customer journey i RODO.
Wśród występujących na konferencji ekspertów jest m.in. Artur Maciorowski - wykładowca Szkoły Głównej Handlowej, certyfikowany trener IAB DIMAQ, redaktor prowadzący magazynu "Online Marketing Polska" i autor takich książek, jak: „E-marketing w Praktyce. Strategie skutecznej promocji online” i „Skuteczny e-mail marketing”.
Celem Blueffect jest dzielenie się wiedzą, która może być źródłem inspiracji dla marketerów oraz zachętą do poszukiwań nowatorskich i skutecznych rozwiązań w obszarze digital marketingu.

Partnerem wydarzenia jest firma VTEX.

Blueffect jest objęty certyfikacją DIMAQ.
Program konferencji jest dostępny na stronie: blueffect.bluerank.pl/pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.