Bluerank partnerem VTEX w Polsce i regionie CEE
Kopiuj tekst

Bluerank partnerem VTEX w Polsce i regionie CEE

Globalny lider innowacji w zakresie dostarczania usług dla e-commerce rozszerza terytorialny zakres swoich działań o kolejne regiony Europy i Polskę. Bluerank wesprze międzynarodową ekspansję firmy jako oficjalny partner.

VTEX to platforma e-commerce typu True Cloud z automatycznie skalowalną infrastrukturą chmury. Od 20 lat oferuje kompleksowe, wielokanałowe i całkowicie adaptowalne rozwiązanie dla ponad 1000 klientów w 25 krajach. Wkrótce swoim zasięgiem obejmie także Europę Środkowo- Wschodnią, ze szczególnym uwzględnieniem Polski, która jest jednym z najistotniejszych rynków e-commerce w Europie.
W zrozumieniu specyfiki działania rodzimych e-biznesów, firmę wspierać będzie Bluerank. O współpracy mówi Mariano Faria, Co-CEO VTEX: “Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Bluerank będzie naszym głównym partnerem w Polsce. To dla nas kamień milowy w procesie międzynarodowej ekspansji.  Wierzymy, że CEE i Polska staną się centrum operacyjnym dla rynku e-commerce w całej Europie, więc inwestycje VTEX w najbliższych latach będą zdecydowanie skupione na tym regionie.”
Unikalna, opatentowana technologia SmartCheckout™ to doskonała opcja dla handlu cyfrowego. Sprawia, że wielokanałowy proces sprzedażowy staje się nie tylko łatwy w obsłudze i intuicyjny, ale także bezpieczny. W rezultacie umożliwia osiąganie lepszych wyników sprzedażowych, poprzez rosnące współczynniki konwersji, budowanie lojalności klientów i jednoczesną optymalizację kosztów.
Platforma VTEX to naturalne i logiczne uzupełnienie dla wachlarza usług Bluerank. Dotychczas w większości przypadków nasze działania performance były skierowane do już istniejących e-commerce. Teraz możemy wpłynąć na stopień marketingowej przyjazności i integracji sklepu on-line od samego początku procesu tworzenia. Dzięki temu lepiej i efektywniej realizować misję Bluerank, pomagając konsumentom naszych klientów znaleźć pożądany produkt łatwiej i szybciej.” – komentuje Zbigniew Nowicki, Managing Director Bluerank odpowiedzialny za rozwój partnerstwa.
Dzięki usługom dostarczanym przez VTEX, klienci mogą w prosty sposób zarządzać produktami, treściami i procesami, a także skupić się na potrzebach swoich odbiorców. Obecnie w ramach platformy funkcjonuje już ponad 2300 sklepów, a wśród klientów można znaleźć światowe marki takie jak Lego, Lancome, Sony czy Whirlpool.
Więcej informacji: www.vtex.com
English version
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.