Pomóż nam wygrać!

Pomóż nam wygrać!

Opublikowany

Ruszył kolejny etap konkursu European Business Awards 2015/2016. Jako National Champion Poland walczymy o zdobycie nagrody publiczności. Głosować można do 26 lutego 2016 r. Liczymy na Wasze wsparcie!

Zdobyty już tytuł National Champion Poland to już dla nas ogromne wyróżnienie. To potwierdzenie naszych osiągnięć i konsekwentnej strategii rozwoju. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się tutaj.

Głosowanie publiczności to możliwość przedstawienia naszej firmy tysiącom odbiorców na całym świecie. W ubiegłym roku w konkursie oddano aż 170 000 głosów. Liczymy, że spora cześć z tegorocznej puli trafi do nas. Nasz spot konkursowy dostępny jest tutaj.
Zachęcamy do oglądania i głosowania.

Poniżej krótka instrukcja, jak szybko oddać głos:

1. Wejdź na nasz spot konkursowy dostępny pod tym linkiem
2. Aby oddać głos, wpisz swój adres e-mail w okienku VOTE FOR THIS ENTRY i kliknij pomarańczowy button CLICK HERE TO VOTE.
3. Następnie otrzymasz w mailu link, po kliknięciu którego potwierdzisz swój głos. Sprawdź, czy mail nie trafił do spamu lub do innego folderu na Twojej skrzynce, np. oferty. 
4. Może się tak zdarzyć, że będziesz musiał się zalogować, aby potwierdzić oddanie głosu. Dane do logowania będą podane w mailu.
5. Pamiętaj, że możesz oddać tylko jeden głos z jednego adresu e-mail.

Więcej o nagrodzie publiczności konkursu European Business Awards:

Najlepsze europejskie firmy, biorące udział w konkursie European Business Awards, zaprezentowały się w krótkich spotach filmowych. Każdy internauta może oddawać swój głos do 26 lutego 2016 r., a 33 krajowych zwycięzców publiczności poznamy 7 marca. Finałowa gala odbędzie się w czerwcu, kiedy po drugiej turze głosowania, spośród krajowych laureatów zostanie wyłoniony główny zwycięzca - European Public Champion.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.