Maciej Gałecki jurorem w konkursie Bizneswoman Roku 2015

Maciej Gałecki jurorem w konkursie Bizneswoman Roku 2015

Opublikowany

Już 25 lutego poznamy Polkę, która zdaniem reprezentantów największych firm w Polsce otrzyma tytuł Bizneswoman Roku 2015. W kapitule konkursu zasiada między innymi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

Konkurs „Bizneswoman Roku” od sześciu lat nagradza przedsiębiorcze i aktywne kobiety, które na co dzień realizują ambitne projekty zawodowe i piastują kluczowe stanowiska w świecie biznesu. Jego celem jest popularyzacja ich dokonań, a w efekcie wzmocnienie roli, którą pełnią w życiu gospodarczym naszego kraju. Pomysłodawcą konkursu jest Sukces Pisany Szminką - pierwsza w Polsce organizacja, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner strategiczny konkursu – firma PwC. Do ścisłej czołówki zostaje zaproszonych 20 finalistek. Ich dokonania ocenia jury złożone z czołowych przedstawicieli świata biznesu oraz reprezentantów największych firm w Polsce.

Wśród jury znaleźli się m.in. dr Irena Eris, Łukasz Wejchert, Rafał Brzoska oraz Maciej Gałecki, CEO agencji Bluerank, która od ponad 10 lat realizuje z sukcesem międzynarodowe projekty z zakresu marketingu online. Tylko w zeszłym roku firma zarządzana przez Macieja Gałeckiego otrzymała wyjątkowy tytuł National Champion Poland w konkursie European Business Awards. Ostatnio, jako jedyna agencja na świecie, otrzymała dwie nominacje w prestiżowym międzynarodowym konkursie SEMPO Global AwardsBardzo się cieszę, że mogę brać udział w tegorocznej edycji konkursu i wspólnie z czołowymi przedstawicielami różnych branż dokonać profesjonalnej oceny kandydatek. Wiem, jak ważna jest umiejętność przystosowania się do warunków rynkowych i ciągłe nadążanie za trendami. Nie jest to zadanie łatwe, ale każdy sukces przynosi ogromną satysfakcję. Za tę determinację i nieustanny rozwój wszystkim nominowanym Paniom należą się wyrazy uznania – mówi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: „Debiut Roku”, „Moja Firma”, „Korporacja”, „Działalność na Rzecz Innych Kobiet”. Od VI edycji konkursu jury przyznaje również nagrodę specjalną: „Kobieta w Nowych Technologiach”, której patronem jest firma GTECH. Również internauci wybiorą ,,Bizneswoman Publiczności”. Głosy można oddawać na stronie forbes.pl. 

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 25 lutego 2016 roku w holu głównym GPW w Warszawie. 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się tutaj.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Maciej_Ga_ecki_CEO_Bluerank.jpg

grafika | 166 KB

Pobierz

Bluerank campaigns get another nomination in international competition

Bluerank is the only SEM agency that has been nominated twice in the SEMPO Global Awards Competition. The jury has highly valued the campaigns we run last year for Sportowysklep.pl and DOZ.pl. The final results will be announced on 10th March during SEMPO 2016 Member Forum in San Diego.