Maciej Gałecki jurorem w konkursie Bizneswoman Roku 2015

Maciej Gałecki jurorem w konkursie Bizneswoman Roku 2015

Opublikowany

Już 25 lutego poznamy Polkę, która zdaniem reprezentantów największych firm w Polsce otrzyma tytuł Bizneswoman Roku 2015. W kapitule konkursu zasiada między innymi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

Konkurs „Bizneswoman Roku” od sześciu lat nagradza przedsiębiorcze i aktywne kobiety, które na co dzień realizują ambitne projekty zawodowe i piastują kluczowe stanowiska w świecie biznesu. Jego celem jest popularyzacja ich dokonań, a w efekcie wzmocnienie roli, którą pełnią w życiu gospodarczym naszego kraju. Pomysłodawcą konkursu jest Sukces Pisany Szminką - pierwsza w Polsce organizacja, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner strategiczny konkursu – firma PwC. Do ścisłej czołówki zostaje zaproszonych 20 finalistek. Ich dokonania ocenia jury złożone z czołowych przedstawicieli świata biznesu oraz reprezentantów największych firm w Polsce.

Wśród jury znaleźli się m.in. dr Irena Eris, Łukasz Wejchert, Rafał Brzoska oraz Maciej Gałecki, CEO agencji Bluerank, która od ponad 10 lat realizuje z sukcesem międzynarodowe projekty z zakresu marketingu online. Tylko w zeszłym roku firma zarządzana przez Macieja Gałeckiego otrzymała wyjątkowy tytuł National Champion Poland w konkursie European Business Awards. Ostatnio, jako jedyna agencja na świecie, otrzymała dwie nominacje w prestiżowym międzynarodowym konkursie SEMPO Global AwardsBardzo się cieszę, że mogę brać udział w tegorocznej edycji konkursu i wspólnie z czołowymi przedstawicielami różnych branż dokonać profesjonalnej oceny kandydatek. Wiem, jak ważna jest umiejętność przystosowania się do warunków rynkowych i ciągłe nadążanie za trendami. Nie jest to zadanie łatwe, ale każdy sukces przynosi ogromną satysfakcję. Za tę determinację i nieustanny rozwój wszystkim nominowanym Paniom należą się wyrazy uznania – mówi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: „Debiut Roku”, „Moja Firma”, „Korporacja”, „Działalność na Rzecz Innych Kobiet”. Od VI edycji konkursu jury przyznaje również nagrodę specjalną: „Kobieta w Nowych Technologiach”, której patronem jest firma GTECH. Również internauci wybiorą ,,Bizneswoman Publiczności”. Głosy można oddawać na stronie forbes.pl. 

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 25 lutego 2016 roku w holu głównym GPW w Warszawie. 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się tutaj.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Maciej_Ga_ecki_CEO_Bluerank.jpg

grafika | 166 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.