Rusza cykl śniadań biznesowych dla branży e-commerce

Kopiuj tekst

Rusza cykl śniadań biznesowych dla branży e-commerce

Opublikowany

Właściciele e-commerce będą mogli wymienić się doświadczeniami z ekspertami z branży. 13 maja rozpoczyna się cykl śniadań biznesowych E-commerce Breakfast skierowanych do właścicieli e-commerce, którzy chcą rozwijać swój biznes w zakresie marketingu online. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Sopocie.

Polska znajduje się w czołówce trzech najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Europie. Warto wykorzystać ten potencjał i zacząć dostosowywać biznes do dynamicznie rozwijającego się handlu elektronicznego. 

Nowoczesne technologie oraz nowoczesny e-konsument – który w ostatnim czasie stał się nie tylko odbiorcą informacji, ale również ich źródłem – mają istotny wpływ na zmiany, jakie zachodzą na rynku e-commerce. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zarówno zrozumienie tych zmian, jak i ich uwzględnienie w prowadzonym przez siebie biznesie.

Celem E-commerce Breakfast jest wymiana doświadczeń i wiedzy z ekspertami z zakresu e-mail i omnichannel marketingu, kwestii prawnych dla branży e-commerce, logistyki, strategii marketingu internetowego oraz customer experience. 

W gronie ekspertów znajdują się specjaliści z Bluerank, optivo, DHL Parcel, opiniac.com oraz Kancelarii Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy. 

Kolejne spotkania odbędą się Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Szczegóły dotyczące spotkań i informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie http://ecommercebreakfast.pl/.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Bluerank the best in Europe!

Bluerank triumphs again. It is the only Polish agency that received the Oscar of Internet industry - European Search Awards statuette. This time a content marketing campaign carried out for Leroy Merlin has proven to be best. The award was collected by Maciej Gałecki, Bluerank CEO, during the ceremony in Paris.