Katarzyna Kostacińska marketing managerem w Bluerank

Katarzyna Kostacińska marketing managerem w Bluerank

Opublikowany

Jedna z wiodących agencji marketingu online w Europie wzmacnia zespół. Katarzyna Kostacińska objęła funkcję szefa działu marketingu w Bluerank. Jest odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marketingowej agencji w Polsce i za granicą. 

Katarzyna Kostacińska z marketingiem jest związana od blisko 15 lat. Wcześniej pracowała dla takich firm jak Deante, Hexeline, Dakri. Przez ostatnie lata była odpowiedzialna za marketing marki Monnari. Odpowiadała między innymi za strategię marki, jej komunikację i promocję zarówno on- line, jak i off-line.

Decyzja o zmianie pracy w atrakcyjnej branży modowej na pracę w branży związanej z nowymi mediami na pierwszy rzut oka może wydawać się nielogiczna, ale tylko pozornie. Od lat obserwuję rozwój technologii, jestem pasjonatką nowych mediów, w szczególności Internetu. Zmiana sposobu komunikacji, szybkości docierania z informacją, możliwości rodem z najlepszych filmów science fiction, jakimi dysponują obecnie marketerzy, są fascynujące i niosą za sobą ogromny potencjał, a ja uwielbiam nowe wyzwania – mówi Katarzyna Kostacińska.

Powierzenie Katarzynie Kostacińskiej stanowiska marketing managera jest efektem nowej strategii i podejścia firmy w związku z dynamicznym rozwojem. Organizacja z roku na rok rośnie, szybciej niż rynek usług SEO/SEM. Niezwykle szybko zmienia się także wachlarz usług, które agencja oferuje swoim klientom, by zapewnić im kompleksową pomoc w obecności nie tylko w wyszukiwarkach internetowych, ale całym Internecie.

Liczne nagrody i wyróżnienia, które Bluerank zdobył w ostatnim czasie potwierdzają, że idziemy dobrą ścieżką. Chcemy nie tylko nadążać za trendami, ale także współtworzyć nowe kierunki w e-marketingu. Pracujemy nad kompleksową strategią, która pozwoli wnieść do portfolio firmy nowe usługi i wspomoże ekspansję na zagraniczne rynki. Pozyskanie takiej klasy marketera pozwoli nam lepiej zrozumieć klientów – mówi Zbigniew Nowicki, managing director w Bluerank


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Katarzyna_Kostacinska.jpg

grafika | 5,95 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.