Bluerank wytycza nowe kierunki. E-marketing na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi

Bluerank wytycza nowe kierunki. E-marketing na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi

Opublikowany

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi ogłosiła właśnie nabór na nowy kierunek studiów podyplomowych - E-marketing. Opiekunami merytorycznymi kierunku będą agencja Bluerank oraz IAB Polska.   

W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów z dziedziny marketingu internetowego Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom rynku. Wspólnie z Bluerank i IAB Polska stworzyła nowy kierunek studiów podyplomowych. Jego celem jest nabycie przez studentów przekrojowej wiedzy i umiejętności z zakresu marketingu (e-marketing) i sprzedaży w internecie (e-commerce) oraz przygotowanie do certyfikacji w zakresie kwalifikacji zawodowej realizowanej pod auspicjami organizacji branżowej IAB Polska w ramach programu edukacyjnego dla profesjonalistów branżowych DIMAQ.

Nowy kierunek E-marketing jest adresowany szczególnie osób planujących, jak i obecnie zajmujących się działaniami promocyjno-sprzedażowymi w obszarze internetu. Skorzystają na nim zarówno menedżerowie e-marketingu oraz tradycyjnego marketingu, reklamy i promocji, e-commerce oraz sprzedaży tradycyjnej, a także specjaliści ds. Public Relations, HR oraz IT. 

W programie studiów przewidziane są zagadnienia dotyczące m.in. SEO, SEM, social media, content marketingu, display, programmatic i RTB, e-mail marketingu, e-commerce, analityki internetowej oraz user experience (UX). Studenci poznają też tajniki prawa w internecie i planowania kampanii od A do Z. 

Opiekunem merytorycznym kierunku jest trener DIMAQ, konsultant i publicysta w zakresie e-marketingu i e-biznesu z wieloletnim doświadczeniem, Artur Maciorowski. Jednym z wykładowców jest jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów SEO w Bluerank, Mateusz Rzetecki. 

Więcej informacji na temat kierunku E-Marketing znajduje się tutaj. 


Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.