ESA 2018: sześć nominacji dla Bluerank

ESA 2018: sześć nominacji dla Bluerank

Opublikowany

Bluerank otrzymał aż sześć nominacji w prestiżowym konkursie branży digital – European Search Awards 2018. Jury doceniło efektywność pracy agencji dla Euroloan i Tchibo.pl.

European Search Awards jest międzynarodowym konkursem, który wyróżnia i nagradza najlepsze europejskie kampanie internetowe. Jury składające się z ekspertów SEM każdego roku wyłania zwycięzców kilku obszarów tematycznych: SEO, PPC, Digital Content Marketing i przyznaje nagrody w niemal trzydziestu kategoriach.
W tym roku Bluerank otrzymał aż sześć nominacji – najwięcej spośród wszystkich polskich agencji. Eksperci zdecydowali, że efekty pracy Bluerank zasługują na wyróżnienie w następujących kategoriach:

Best Use Of Search - Retail
1. Bluerank & Tchibo.pl - Want more create synergy!

Best Local Campaign
2. Bluerank & Euroloan - Finnish up with digital and highly optimized media mix

Best Use of Social Media in a Search Campaign
3. Bluerank & Euroloan - Finnish up with digital and highly optimized media mix
4. Bluerank & Tchibo.pl - Want more create synergy!

Best Integrated Campaign
5. Bluerank & Euroloan - Finnish up with digital and highly optimized media mix

Best PPC Campaign
6. Bluerank & Tchibo.pl - Want more create synergy!
Pełna lista nominowanych agencji znajduje się na oficjalnej stronie konkursu: http://www.europeansearchawards.com/shortlist
Bluerank jest jedyną polską agencją, która uzyskała do tej pory ponad 20 nominacji w konkursie ESA. W 2014 roku Bluerank był pierwszym przedstawicielem polskiej branży SEM w konkursie. Wówczas agencja otrzymała dwie nominacje: Best Local Campaign, zrealizowaną dla MMC Car Poland i Best SEO Campaign dla Motointegrator.pl. Jury nagrodziło kampanię agencji dla MMC Car Poland.
W 2016 roku Bluerank otrzymał sześć nominacji i jedną nagrodę dla najlepszej kampanii Best Use Of Content Marketing, która została zrealizowana dla marki Leroy Merlin.
Ubiegły rok był wyjątkowy - jury ESA wyróżniło Bluerank aż dziewięcioma nominacjami. Agencja odebrała trzy nagrody, w tym Best Large Integrated Search Agency, która oznacza, że Bluerank został uznany za jedną z najlepszych agencji, realizujących projekty w zakresie marketingu online w Europie. Pozostałe nagrody przyznano Bluerank za efekty kampanii prowadzonych dla marki Rainbow:  Best Use Of Search - Travel/Leisure oraz Innovation - Campaign.

Nagrody ESA 2018 zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 16 maja w Pradze. Polskę, oprócz Bluerank, będzie reprezentować siedem agencji. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Blueffect – konferencja Bluerank w siedzibie Google

temu

Bluerank jest organizatorem siódmej konferencji Blueffect, która, podobnie jak w ubiegłych latach, odbędzie się w warszawskiej siedzibie Google. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w dyskusji na temat wiodących trendów digital marketingu i wykorzystaniu technologii przez współczesnych marketerów.
ESA 2018: Potrójne zwycięstwo Bluerank

temu

Efekty pracy Bluerank dla Euroloan i Tchibo.pl zostały wczoraj nagrodzone trzema statuetkami European Search Awards. Prestiżowy konkurs wyłania najlepsze europejskie kampanie internetowe. Bluerank, podobnie jak w 2017 roku, ponownie okazał się najlepszą agencją w trzech kategoriach i jedyną z Polski, która otrzymała tak dużą liczbę nagród. 
Digital marketing jednoczy Europę. Nowe agencje w sojuszu Dall Int.

temu

Dall Int. - międzynarodowy sojusz niezależnych agencji zajmujących się digital marketingiem, konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję w Europie. W jego strukturze pojawiły się kolejne dwie agencje, powiększając europejski obszar współpracy o Niemcy i Szkocję.
Bluerank uczestnikiem programu Google Partners Agency of Tomorrow

temu

Bluerank został oficjalnym uczestnikiem programu Google Partners Agency of Tomorrow. Do inicjatywy zaproszono wybrane 44 agencje, o statusie Google Premier Partner, ze Środkowej i Wschodniej Europy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.