Google Analytics 360 Suite po raz pierwszy w Polsce na Blueffect

Google Analytics 360 Suite po raz pierwszy w Polsce na Blueffect

Opublikowany

Już 19 kwietnia w Warszawie odbędzie się V Kongres Efektywności Blueffect. Przy okazji eventu po raz pierwszy w Polsce będzie przedstawiony nowy produkt Google Analytics 360 Suite. Wydarzenie we współpracy z Google organizuje agencja Bluerank – reseller usług premium Google. 

Mobile na zawsze zmienił zachowania konsumentów. Dziś marketerzy muszą w pełni zrozumieć proces zakupowy w Internecie. Google wyszedł naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując narzędzie, które pozwala na integrację danych z różnych źródeł i pokazuje, w jaki sposób klienci dokonują ostatecznego zakupu. Na przykład można dowiedzieć się, którzy klienci kupują częściej dany produkt i w jaki sposób trafili na stronę internetową.
 
Pakiet narzędzi Google Analytics 360 Suite umożliwia reklamodawcom uzyskanie pełnego obrazu danych, ułatwia do nich dostęp i pomaga pozyskać jak najwięcej informacji cennych dla zespołów pracujących w działach marketingu i sprzedaży.

Google po raz pierwszy przedstawi swój nowy produkt w Polsce podczas Kongresu Efektywności Blueffect – pierwszej w Polsce konferencji w całości poświęconej analityce internetowej i jej wykorzystaniu do rozwoju biznesu, organizowaną przez Bluerank od 2011 roku.

W wydarzeniu wezmą udział liderzy e-biznesu, którzy z powodzeniem wdrażają innowacyjne rozwiązania w swoich firmach. Podczas konferencji wystąpią specjaliści z Bluerank, Google, Empik i BIQdata:
- Michał Grom, Ecommerce Director, NFI Empik Media & Fashion
- Adit Abhyankar, Enterprise Analytics, Head for EMEA, Google
- Aneta Mondry – Gałecka, Performance Director, Bluerank
- Karolina Lejman, Digital Analytics Business Manager, Bluerank
- Vadim Makarenko, Managing Editor of BIQdata
- Stanisław Magierski, Enterprise Analytics, Google

Opowiedzą o praktycznym zastosowaniu analityki internetowej w kontekście rozwoju strategii obecności marek w Internecie, podnoszenia jakości obsługi klienta oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Wszystkie osoby zainteresowane Google Analytics 360 Suite zapraszamy na stronę wydarzenia www.blueffect.pl. Wystarczy zostawić swój adres e-mail, aby po konferencji otrzymać bezpłatne materiały na temat nowych narzędzi Google. 
 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.