Bluerank po raz kolejny z Gazelą Biznesu

Bluerank po raz kolejny z Gazelą Biznesu

Opublikowany

Jesteśmy w czołówce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce według rankingu Gazele Biznesu 2016. 

Bluerank odnotował wzrost na poziomie 174% w badanym okresie, co oznacza, że znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm wg raportu Pulsu Biznesu. W 17. edycji rankingu badane były wyniki firm osiągnięte w latach 2013-2015. Decydujący był wyrażony w procentach przyrost obrotów w badanym okresie. Nagroda jest jak najbardziej zasłużona. W 2016 roku nasza agencja odnotowała blisko 40-procentowy wzrost przychodów w stosunku do 2015 roku i zatrudniła 41 nowych osób.

To już 17. edycja rankingu „Gazele Biznesu” organizowanego przez redakcję Pulsu Biznesu. W każdej edycji eksperci analizują wyniki finansowe firmy, a w rankingu uwzględniane są te, które przez trzy lata z rzędu zwiększały obroty i osiągały zysk. W tegorocznej edycji rankingu wzięło udział 4386 firm z całej Polski. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 22 lutego 2017 roku w Łodzi.
Zdjęcia z 17. gali rozdania Gazel Biznesu dostępne są tutaj
GazeleBiznesu2016.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Bluerank został Gazelą Biznesu 2014

temu

Agencja Bluerank, która była zgłoszona do rankingu po raz pierwszy, spełniła wszystkie wymagane kryteria i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.
Bluerank z 6 nominacjami do Premier Partner Performance Awards 2016

temu

Agencja Bluerank po raz kolejny nominowana w międzynarodowym konkursie. Tym razem to Google rozdaje nagrody za najlepsze kampanie marketingu online. Gigant z Mountain View właśnie ogłosił listę nominowanych agencji, które zawalczą o Premier Partner Performance Awards 2016 w 8 kategoriach. Bluerank jest jedyną agencją w całym konkursie, która zdobyła rekordową liczbę 6 nominacji. Uroczysta gala Google Partners Accelerate 2016 odbędzie się 5 grudnia br. w Dublinie. 
Bluerank ma dobre serce i wyróżnienie w konkursie Wiosło CSR 2016

temu

Firmy z Łodzi wiele razy już pokazały, że mają dobre serce. Na ich tle znacząco wyróżnia się Bluerank. Agencja otrzymała wyróżnienie w konkursie „Wiosło CSR 2016” organizowanym przez Gazetę Wyborczą, a jej osiągnięcia na polu pomocy potrzebującym zostały uwzględnione w ,,Raporcie o społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie łódzkim”. Wyróżnienie odebrał dyrektor zarządzający Bluerank Zbigniew Nowicki podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2016. 
Bluerank najlepszy według Google

temu

Wczoraj w Dublinie Google nagrodził najlepszych z najlepszych. 145 agencji z 32 krajów walczyło o 8 nagród. Aż dwie statuetki przyjadą do Łodzi. W kategorii Display Performance Award najlepsza okazała się kampania Bluerank realizowana dla marki Smyk. Agencja została też nagrodzona w najbardziej prestiżowej kategorii konkursu - Oustanding Premier Partner Award. Statuetki w Dublinie odebrali CEO Bluerank Maciej Gałecki oraz dyrektor zarządzający Zbigniew Nowicki.

Kazar increased sales by over 1600% in mobile channel

Success story of the campaign that has been nominated in Google Premier Partner Awards 2016 competition in Mobile Performance Award category.