Bluerank po raz kolejny z Gazelą Biznesu

Bluerank po raz kolejny z Gazelą Biznesu

Opublikowany

Jesteśmy w czołówce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce według rankingu Gazele Biznesu 2016. 

Bluerank odnotował wzrost na poziomie 174% w badanym okresie, co oznacza, że znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm wg raportu Pulsu Biznesu. W 17. edycji rankingu badane były wyniki firm osiągnięte w latach 2013-2015. Decydujący był wyrażony w procentach przyrost obrotów w badanym okresie. Nagroda jest jak najbardziej zasłużona. W 2016 roku nasza agencja odnotowała blisko 40-procentowy wzrost przychodów w stosunku do 2015 roku i zatrudniła 41 nowych osób.

To już 17. edycja rankingu „Gazele Biznesu” organizowanego przez redakcję Pulsu Biznesu. W każdej edycji eksperci analizują wyniki finansowe firmy, a w rankingu uwzględniane są te, które przez trzy lata z rzędu zwiększały obroty i osiągały zysk. W tegorocznej edycji rankingu wzięło udział 4386 firm z całej Polski. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 22 lutego 2017 roku w Łodzi.
Zdjęcia z 17. gali rozdania Gazel Biznesu dostępne są tutaj
GazeleBiznesu2016.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Bluerank ma dobre serce i wyróżnienie w konkursie Wiosło CSR 2016

temu

Firmy z Łodzi wiele razy już pokazały, że mają dobre serce. Na ich tle znacząco wyróżnia się Bluerank. Agencja otrzymała wyróżnienie w konkursie „Wiosło CSR 2016” organizowanym przez Gazetę Wyborczą, a jej osiągnięcia na polu pomocy potrzebującym zostały uwzględnione w ,,Raporcie o społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie łódzkim”. Wyróżnienie odebrał dyrektor zarządzający Bluerank Zbigniew Nowicki podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2016. 
Bluerank z 6 nominacjami do Premier Partner Performance Awards 2016

temu

Agencja Bluerank po raz kolejny nominowana w międzynarodowym konkursie. Tym razem to Google rozdaje nagrody za najlepsze kampanie marketingu online. Gigant z Mountain View właśnie ogłosił listę nominowanych agencji, które zawalczą o Premier Partner Performance Awards 2016 w 8 kategoriach. Bluerank jest jedyną agencją w całym konkursie, która zdobyła rekordową liczbę 6 nominacji. Uroczysta gala Google Partners Accelerate 2016 odbędzie się 5 grudnia br. w Dublinie. 
Bluerank został Gazelą Biznesu 2014

temu

Agencja Bluerank, która była zgłoszona do rankingu po raz pierwszy, spełniła wszystkie wymagane kryteria i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.
Bluerank najlepszy według Google

temu

Wczoraj w Dublinie Google nagrodził najlepszych z najlepszych. 145 agencji z 32 krajów walczyło o 8 nagród. Aż dwie statuetki przyjadą do Łodzi. W kategorii Display Performance Award najlepsza okazała się kampania Bluerank realizowana dla marki Smyk. Agencja została też nagrodzona w najbardziej prestiżowej kategorii konkursu - Oustanding Premier Partner Award. Statuetki w Dublinie odebrali CEO Bluerank Maciej Gałecki oraz dyrektor zarządzający Zbigniew Nowicki.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.